Biz Kimiz ?


Özova Demir

Müşteri odaklı ticareti temel alarak, çalışanları ile katılımcı, karşılıklı güvene dayalı, müşterilerimize sürekli en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

İnsanların yaşam kalitesini arttırarak daha yaşanabilir, modern yapılar için ülkemiz ve müşterilerimiz adına en yüksek faydayı sağlamak, daima yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olarak sektörde öncü kuruluşlar arasında yer alabilmektir.

Vizyonumuz

Bütün dünyaya ve ülkemize, ithalat ve ihracat yaparak bilgi, tecrübe ve yaratıcılığa dayalı kaliteli pazar anlayışımızla kalıcı ilişkiler kurmak, sosyal ve ekonomik değer yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

MEMNUNİYET

Özova Demir olarak, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlayarak, kalitesi, hizmeti, teknolojisi ve fiyatı ile demir sektöründe lider tedarikçi ve iş ortağı olmak. Müşteri güveni sağlamanın temelinde kaliteli ve iyi mal ve hizmetler üretmek. Ürünlerimizi müşterilere en hızlı şekilde ulaştırıp müşteri memnuniyetini yükseltmek için çalışıyoruz.

GÜVENİLİR

Özova Demir, ticari bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığıyla tüm ilgili gruplar arasında güvene dayalı ilişkiler kurar. Ticaretin değerlerine uygun olarak verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirir. Müşterilerin sorunlarını sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip ederek güvenlerini sağlamak için tüm gücümüz ile çalııyoruz.

KALİTE

Özova Demir, Ulusal kalite standartlarını esas alarak, bu doğrultudaki yönetimsel destekle, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak için çalışıyoruz.

FİYAT

Özova Demir, İhtiyaca uygun ürünleri kaliteden ödün vermeden, en iyi fiyat politikası ile müşterilerimize sunuyoruz. Rekabetçi Fiyatlarımız, Kalite, Güven ve %100 müşteri memnuniyet değerlerimiz çerçevesinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Özova Demir

Gelişime Öncülük Ediyoruz